Nasza misja

Jesteśmy młodymi katolikami związanymi z Politechniką Poznańską. Naszym celem jest uzupełnienie kształcenia intelektualnego odbieranego na uczelni o rozwój duchowy, osobowościowy i moralny. Pragniemy kształtować w sobie dojrzałą, zintegrowaną osobowość, która pomoże nam w przyszłości mądrze i odpowiedzialnie podejmować role rodzinne, zawodowe i społeczne. Działamy na rzecz upowszechniania tych wartości w całym środowisku akademickim.

Nasze grono składa się z osób o różnorodnych temperamentach i zainteresowaniach. Znajdziesz wśród nas nie tylko informatyków i pasjonatów nauk ścisłych, lecz także miłośników sportu oraz osoby z duszą artysty – muzyka, plastyka, czy nawet literata. Naszą siłą jest dzielenie się tym, co każdy z nas ma do ofiarowania, czyli swoim talentem, ale przede wszystkim radością i młodzieńczym entuzjazmem.

KSM to przede wszystkim MŁODOŚĆ, a MŁODOŚĆ to WZRASTANIE – w wymiarze duchowym, intelektualnym, społecznym. Jeśli chcesz wzrastać razem z nami, dołącz do nas już dziś!