Debata Walentynkowa 2018 – podsumowanie

Debata Walentynkowa 2018

Debata Walentynkowa 2018

25 stycznia 2018 roku o godzinie 19.00 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej odbyła się jubileuszowa X Debata Walentynkowa. Tegoroczny temat spotkania brzmiał: „Kocham, lubię… opuszczam?” Jak pokonywać kryzysy w związku.”

Gośćmi wydarzenia byli:

• Beata Kołodziej – autorka książek, m.in. „Czas na kobiecość czyli podróż do samej siebie”, wierszy, bajek i opowiadań dla dzieci. Pisarka prowadzi także warsztaty dla kobiet poświęcone kobiecości i relacjom. Była również współautorką scenariuszy programu „Ziarno”.

• Dariusz Kowalski – aktor filmowy, dubbingowy i teatralny związany z Teatrem Nowym w Łodzi. Znany głównie z roli Janusza Tracza w serialu telewizyjnym „Plebania”.

• Ks. Michał Misiak – uliczny ewangelizator miasta Łódź przy parafii ojców Jezuitów. Pomysłodawca Chrystotek, Chrześcijańskiej Akademii Parkour, Chrześcijańskiej Akademii Deskorolki.

Nasze spotkanie zaczęliśmy od modlitwy poprowadzonej przez ks. Misiaka, następnie przeszliśmy do pytań, które wcześniej nasi słuchacze mogli zadać, poprzez ankiety internetowe. Razem z nimi rozważaliśmy temat problemów piętrzących się na drodze każdego związku oraz możliwych sposobów ich rozwiązywania. Po godzinnym debatowaniu przyszedł czas na przerwę, a po niej rozpoczęła się druga część, w której uczestnicy prosto z sali mogli wyjaśnić wątpliwości zrodzone w czasie debaty, kierując pytanie do wybranego gościa.

Po zakończonym spotkaniu była możliwość zakupienia książki p. Beaty Kołodziej pt. „Czas na kobiecość, czyli podróż do samej siebie”, a także możliwość indywidualnej rozmowy z prelegentką.

Link do galerii ze zdjęciami

[Ilona]